Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Lampy dziecięce

W miejscu dla naszej pociechy liczy się nie tylko odpowiedni wystrój, ale również oświetlenie. Dzięki odpowiednim lampom, nie tylko wiszącym, ale również tych mniejszym, stojącym czy przymocowanym nad łóżeczkiem, każdy rodzic będzie mógł spokojnie zobaczyć wszystkie zakamarki królestwa swojej pociechy – przyda się to szczególnie w nocy, kiedy maluch obudzi się z płaczem.

Lampki dla dzieci

Wszystkie opcje - zarówno te wiszące, jak i stojące - są równie potrzebne! Warianty stojące z pewnością pozwolą na zapewnienie odpowiedniego oświetlenia podczas np. czytania książek, zasypiania lub zabawy na łóżku. Nowoczesne opcje stojące wyróżniają się na tle innych artykułów ciekawymi wzorami i niecodziennym designem. Jeśli chcemy zakupić wariant, który z pewnością będzie bezpieczny i nie przewróci się w najmniej oczekiwanym momencie, warto zastanowić się nad opcją typu trójnóg. Te lampy dla dzieci to produkty z mocną drewnianą podstawa w kształcie statywu i z kolorowym abażurem z materiału (o kształcie stożka lub walca) - dzięki swojemu nieco surowemu designowi, świetnie będzie wyglądać w pokoju urządzonym w nowoczesnym stylu.

Oświetlenie pokoju dziecięcego

Lampy dziecięce, które cieszą się dużym zainteresowaniem to również te, które mają abażur z folii PCV. Pozwalają one na łatwe wyczyszczenie materiału i występują w wielu wariantach! Nie jest problemem zakupić uroczy wariant w kropeczki, zygzaki czy z motywem zwierzątek. Opcje podłogowe umożliwiają maluchom samodzielne włączanie oświetlenia w pokoju, jako że włącznik najczęściej znajduje się na dole - dzięki temu nasze nawet najmniejsze pociechy czują, że są już samodzielne.

Inne warianty do pokoju

W Chacie Rozrabiaka można znaleźć również inne lampki do pokoju dla malucha, np. stołowe lub naścienne. Posiadamy zarówno warianty drewniane w kolorach pastelowych, jak i bardziej fantazyjne wersje, jak np. żyrandole w kształcie drewnianych modeli samolotów. Każde dziecko z pewnością ucieszy się z takiego rozwiązania i będzie je podziwiać już od pierwszych miesięcy życia!

W Chacie Rozrabiaka znajdziecie idealne oświetlenie do każdego wystroju!

Jest 156 produktów.

Pokazano 1-28 z 156 pozycji

Aktywne filtry