Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Lalki i akcesoria

Prezentujemy jedną z najstarszych zabawek świata, która od wieków towarzyszy dzieciom. Znajdą u nas Państwo lalki dla dziewczynek w różnym wieku. Oferujemy różne modele, przedstawiające bobasy, nastolatki i dorosłe osoby, przytulanki lub szmacianki. Proponujemy też szeroki wybór akcesoriów i innych dodatków, np. wózków i ubranek, dzięki którym zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

Niemowlaki i bobasy


Dziewczynki już od najmłodszych lat lubią naśladować rodziców i udawać, że są dorosłe. Jedną z ulubionych czynności jest opiekowanie się lalkami: karmienie ich, tulenie do snu, wożenie wózkiem, ubieranie, przewijanie. Dzięki temu dziecko rozwija instynkty opiekuńcze, ćwiczy zdolności manualne, ruchowe i komunikacyjne. Przy wyborze odpowiedniej zabawki, warto poznać całą ofertę sklepu. Oferujemy modele, które wydają odgłosy, np. płacz i śmiech. Wiele modeli ma też ruchome niektóre części ciała, np. oczy, buzię i główkę. Te funkcje sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna i ciekawa.

Wózki, kołyski i inne akcesoria


Warto też zaopatrzyć się w akcesoria i dodatki niezbędne przy każdym maluchu. Są to np. łóżeczka i kołyski. Pozwoli to na kładzenie lalek spać do specjalnie do tego przygotowanego kącika, z malutką kołderką i poduszką. Można od razu zakupić zestaw pidżamek, śpioszków i innych ubranek, w które dzieci mogą ubierać swoje zabawki. Niezbędny będzie też wózek dla lalek. Oferujemy m.in. modele 3-w-1 lub 5-w-1. Są to zestawy, w których wózek można przerobić na fotelik, a oprócz są jeszcze dodatki, np. różowe sukienki, buciki i okulary.

Dla starszych dziewczynek


Wiele dziewczynek tak samo bardzo lubi udawać opiekunki noworodków, jak i wcielać się w zupełnie inne postacie podczas zabaw. Oferujemy wiele lalek Steffi, czyli modeli przedstawiających młode kobiety w różnych okolicznościach, np. na wakacjach, wśród zwierząt, w samochodach czy wykonującą różne zawody. W zestawach z Steffi można zakupić też dodatki, np. wyposażenie salonu urody, wyposażenie gabinetu weterynarza, sukienki balowe, stroje kąpielowe, samochody, skutery.

Jest 302 produktów.

Pokazano 1-28 z 302 pozycji

Aktywne filtry