Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Foteliki samochodowe

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu synkowi lub córeczce jak największe bezpieczeństwo oraz komfort podczas długich i krótkich wypraw samochodem. Podstawowym środkiem do osiągnięcia tego celu jest używanie specjalnie przygotowanych fotelików, które należy dobrać do wieku oraz wagi pociechy. Nasz asortyment, pochodzący od różnych producentów, został przygotowany z myślą o ochronie maluchów podczas jazdy. Obejmuje artykuły dla noworodków, niemowląt oraz starszych dzieci.


Bezpieczeństwo i wygoda


Foteliki samochodowe, które mogą Państwo kupić w naszym sklepie mają wiele funkcji, które pozwalają dopasować produkt do dziecka tak, by podróżowało ono w bezpiecznej i wygodnej pozycji. Za ochronę odpowiadają głównie regulowane zagłówki i wielopunktowe pasy bezpieczeństwa.


Materiały o wysokiej jakości, z których wykonano foteliki dziecięce do samochodu, zapewniają maluchowi komfort i wygodę. Wyprofilowanie oparcia i siedzisko nie tylko zabezpieczają pociechę przed uderzeniami lub gwałtownymi ruchami pojazdu, ale także umożliwiają uzyskanie optymalnej pozycji podczas jazdy, zdrowej dla kręgosłupa. Dzięki temu córka lub syn mogą w nich wygodnie siedzieć, a nawet spać, gdyż osłonki zapewniają stabilne oparcie główce.


Nasze produkty są nie tylko dostosowane do potrzeb najmłodszych, ale także ich rodziców. Przede wszystkim maja łatwe systemy montażu w aucie i pasują do wielu modeli pojazdów. Ponadto córeczkę lub synka można łatwo, wygodnie i szybko zapiąć. Dzięki temu przygotowania i podróż całej rodziny upływa komfortowo, bezpiecznie i sprawnie.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-28 z 33 pozycji

Aktywne filtry