Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Łóżeczka i akcesoria

W pierwszych miesiącach i latach życia maluchy głównie śpią, dlatego ważne jest zapewnienie im wygodnego łóżeczka, w którym mogą spokojnie spędzić noc lub przespać drzemki w ciągu dnia. Efektywny wypoczynek zarówno w domu, jak i na wyjeździe zapewniają artykuły z naszego sklepu. Mają one wygodny materac, który pomaga uzyskać optymalne podparcie kręgosłupa, oraz różne wymiary tak, aby maluch mógł bez problemu obracać się czy wyciągać rączki i nóżki.


Łóżeczka dla dzieci


Większość produktów z naszego sklepu można wykorzystywać w domu oraz podczas podróży, zwłaszcza do miejsc, w których nie ma odpowiednich warunków do spania dla maluchów. Artykuły z naszego sklepu są lekkie i można je łatwo składać i rozkładać. Z tego powodu przenoszenie ich między pomieszczeniami w domu nie stanowi problemu. Można je wynieść także do ogrodu, by mieć pociechę na oku podczas jej popołudniowej drzemki na świeżym powietrzu. Małe gabaryty artykułów po złożeniu pozwalają na funkcjonalny transport w samochodzie.


Pewne łóżeczka dziecięce, znajdujące się w naszej ofercie, mają dodatkowe elementy np. ruchome, grające karuzele załączone w zestawie. Dzięki temu dziecko łatwiej usypia, a przed zaśnięciem lub po przebudzeniu, nieustannie uczy się czegoś nowego, w tym kształtów, kolorów oraz dźwięków. Niektóre produkty z naszego sklepu mogą pełnić funkcję kołysek, dzięki biegunom i blokowanym kółkom.


Do wyposażenia, które nie ma dodatkowych elementów w zestawie, można dokupić:

- kolorowe karuzele,
- sensoryczne zawieszki,
- materace dwustronne.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-28 z 50 pozycji

Aktywne filtry