Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Piaskownice i akcesoria

Przebywanie na świeżym powietrzu jest dla dziecka bardzo ważne. Nie tylko dlatego, że dostarcza mu masy przyjemności, ale też wspiera jego naturalną ciekawość świata i rozwój integracji sensorycznej.

Jeśli chcesz, by twoje dziecko godzinami szalało na dworze i ćwiczyło zdolności manualne, koniecznie kup mu zabawki do piaskownicy. Standardowy zestaw to wiaderko, łopatka, grabki, sitko i kilka foremek. Ale to nie musi być wszystko. Zwróć uwagę na nieco większe zabawki do piaskownicy, na przykład na taczkę, którą twoje dziecko będzie przewoziło ziemię, szyszki lub inne drobiazgi. Ciekawym rozwiązaniem będzie też parasol, który ochroni przed słońcem i pozwoli dziecku na długą rozrywkę. Warto wziąć pod uwagę zestaw łopatek. Jedna to trochę za mało i na pewno szybko zginie. No i gdy są dwie, to można się podzielić z kolegą. Także zapasowe foremki będą dobrym rozwiązaniem. Można je zapakować np. na naczepę dużego samochodu, który z powodzeniem da radę jeździć po trudnym, suchym i sypkim terenie. Chłopcom na pewno spodoba się też duża, pomarańczowa betoniarka, do złudzenia imitująca prawdziwą.

Kolorowe zabawki do piaskownicy nie tylko przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie dziecka, ale też ułatwiają odnalezienie je w momencie przypadkowego przysypania. No i są doskonałym trenerem rozróżniania kolorów u najmłodszych. To niby drobiazg, ale warto przy dobieraniu zabawek do piaskownicy pamiętać i o nim. Sprawi to, że wybierzemy zestaw idealny pod każdym względem. Wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne. Nadają się nawet dla małych dzieci.

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-28 z 85 pozycji

Aktywne filtry