Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Pojazdy elektryczne

Każdy kilkulatek, niezależnie od płci, marzy o tym, by prowadzić dorosły samochód. Informacja, że trzeba będzie poczekać wiele lat nie brzmi optymistycznie. Dlatego właśnie w naszym sklepie oferujemy elektryczne pojazdy dziecięce, które są mniejszą wersją dorosłych, „prawdziwych”, samochodów i motorów.

Pojazdy elektryczne dla dzieci zasilane są akumulatorowo, niektórymi można sterować zdalnie. Ze względów bezpieczeństwa nie powinny być w nich sadzane maluchy do trzech lat. Te niepozorne samochody, traktory, motory czy quady potrafią się naprawdę dobrze rozpędzić, przekraczając 10 km/h. Niektóre z nich zbliżają się do 20 km/h. Oczywiście są i takie, które osiągają zaledwie około 5 km/h, a więc można spokojnie przy nich spacerować, gdy są w ruchu.

Czterokołowe pojazdy elektryczne dla dzieci są bardzo stabilne. Nie ma możliwości, by kilkulatek z nich wypadł w czasie kierowania lub by samochód się przewrócił. Oryginalnie dwukołowe motory ze względów bezpieczeństwa mają dołożone kółka boczne. Czas używania uzależniony jest od wielkości i naładowania akumulatora, ale można założyć, że średnio będą to dwie godziny.

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-28 z 70 pozycji

Aktywne filtry