Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Rowerki

Pierwszy pojazd to ogromne przeżycie! Państwa córeczka lub synek w końcu mogą podczas spaceru robić coś innego niż siedzieć w wózku, dreptać lub biegać. Niezaspokojona ciekawość pcha maluchy do poznawania i robienia nowych rzeczy, a rowerki dla dzieci są doskonałą okazją nie tylko do zdobywania kolejnych umiejętności, ale także rozładowania energii, której im nie brakuje.

Dlaczego warto kupić dziecku rower biegowy?


Mogłoby się wydawać, że to tylko kolejna zabawka albo urozmaicenie spaceru. Nic bardziej mylnego! Oczywiście taki pojazd daje wiele frajdy i dobrej zabawy w pogodne dni, ale maluch nawet nie zdaje sobie sprawy, ilu rzeczy uczy się dzięki własnemu pojazdowi.

Przede wszystkim pracuje nad doskonaleniem utrzymywania równowagi (dzięki czemu z rowerka biegowego będzie mu łatwiej przesiąść się na większy jednoślad z pedałami) oraz rozwija koordynację mięśniowo-ruchową. Ponadto uczy się jak myśleć przyczynowo i skutkowo. Musi zacząć się zastanawiać, co się stanie, jeśli pomknie za szybko albo w jakich sytuacjach zwolnić. Uczy się, że podczas jazdy trzeba obserwować świat dookoła, uważać na kamienie, gałęzie i nierówności na kostce brukowej lub asfalcie.

Co przygotowaliśmy?


Dla najmłodszych szkrabów polecamy wybrać rowerki biegowe, które pozwalają dziecku zapoznać się z zasadami trzymania kierownicy, z siodełkiem oraz sposobem jazdy. Mamy także rozmaite trójkołowce dla dzieci, przeznaczone dla tych pociech, które nie mogą się doczekać samodzielnego pedałowania, ale nie czują się jeszcze na tyle pewnie, by śmigać po podwórku na dwóch kółkach. Trzy kółka pozwalają na komfortowe przemieszczanie się i jednocześnie zapewniają stabilizację i równowagę.

Dla rodziców, którzy chcą mieć pewność, że maluch jest bezpieczny i nie odjedzie nagle z trasy spaceru polecamy nasze trójkołowe, biegowe rowerki z rączką. Uchwyt może służyć do pchania, gdy dziecko się zmęczy, ale także do kierowania pojazdem. Te produkty są dodatkowo wyposażone z zdejmowane baldachimy z siatką, co chroni pociechę przed silnym promieniowaniem słonecznym lub wiatrem.

Zapraszamy na zakupy!

Jest 183 produktów.

Pokazano 1-28 z 183 pozycji

Aktywne filtry